טיפולים אסתטיים לשיפור מראה הפנים והחיוך – שלא דורשים ניתוח

הניתוחים הפלסטיים הפכו כבר לחלק משגרת הטיפולים האסתטיים שלנו. אנחנו פחות מהססים לפני ההחלטה ללכת לניתוח, בין אם מדובר בניתוח מתיחת פנים או כל ניתוח אחר. אבל רגע לפני שאנחנו פוגשים את סכין המנתחים, כדאי בכל זאת לנסות טיפול שלא דורש ניתוח ויכול לשפר את מראה הפנים – וגם את החיוך.

אילו טיפולים אסתטיים יכולים לעשות שינוי גדול במראה הפנים שלנו ולא מערבים ניתוח? גם לנו ברפואת השיניים יש כמה פתרונות.

טיפולי שיננית באופן קבוע

ניקוי השיניים אצל שיננית הרצליה במרפאתנו הוא לא הטיפול האסתטי הראשון שעולה לרובנו בראש כשאנחנו חושבים על שיפור מראה הפנים, אבל חשוב לזכור שהחיוך שלנו הוא חלק גדול מהאסתטיקה של הפנים. חיוך עם שיניים בריאות, נקיות ולבנות יכול לעשות שינוי גדול ולגרום לנו להרגיש הרבה יותר נעים.

ביקור קבוע אצל שיננית אחת לתקופה לפי המלצתה, ניקוי מקצועי ויישום של ההמלצות שלה לגבי שמירה על בריאות השיניים וצחצוח נכון – כל אלו יכולים לשפר באופן משמעותי את החיוך שלנו ולהפוך אותו להרבה יותר אסתטי.

הלבנת שיניים מקצועית

ישנם אינספור תכשירים שמבטיחים שיניים לבנות. חלקם תכשירים ביתיים לחלוטין, ממשחות ועד מי פה. תכשירים אחרים מבטיחים להלבין את השיניים באמצעות כל מיני חומרים פעילים. הלבנת השיניים, לצד טיפול אצל שיננית וביקורת קבועה אצל רופא השיניים, יכולה לעזור לשמור על חיוך אסתטי ועל מראה פנים נעים אבל רגע לפני שאתם בוחרים בתכשיר זה או אחר, כדאי לבדוק מה רופא השיניים שלכם ממליץ.

במרפאות מקצועיות כמו שלנו עורכים טיפולי הלבנת שיניים המותאמים למטופל באופן פרטני לפי מצבו והם נותנים תוצאות טובות ועמידות יותר מערכות או משחות מסחריות.

טיפולי שיקום פה

תהליך שיקום הפה הוא עניין רפואי אבל הוא משפיע באופן ישיר גם על האסתטיקה של הפנים וגורם לנו להרגיש יותר טוב עם החיוך שלנו. התהליך במרפאת בינת השן בהרצליה יכול לכלול הרבה מאד טיפולים שונים – עקירות והשתלות שיניים חדשות, התקנת שיניים תותבות, שתלים, יישור שיניים ועוד. רוב הטיפולים האלו כיום הרבה פחות פולשניים וקשים ממה שהיו פעם והתהליך קצר ויעיל יותר.

אחרי שמשקמים את השיניים ויוצרים מחדש את החיוך המושלם, אפשר לשמור עליו באמצעות הלבנת שיניים וטיפולי שיננית עקביים.

ועוד המלצה אחת לדרך

הרבה פעמים אנחנו ממהרים לבחור את הטיפול הכי מהיר, גם אם במחיר של ניתוח לכל דבר. אורח חיים בריא משפיע באופן ישיר על מראה הפנים ועל החיוך שלנו. לצד טיפולים אסתטיים, כדאי לזכור שיש מזונות שמשפיעים על מראה הפנים ואם נצרוך אותם באופן קבוע נהנה משיפור במראה. פירות וירקות עם הרבה נוגדי חמצון, עשירים בוויטמינים ובמינרלים, מסייעים לחידוש העור. גם שתייה מספקת של מים יכולה לשפר באופן משמעותי את המראה האסתטי של הפנים.

אולי יעניין אתכם גם:

טיפולים אסתטיים לשיקום מראה השיניים

כמו של הסלבס: איך עושים חיוך יפה?

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת