רגע לפני הלייזר: טיפולים אסתטיים לשיקום מראה השיניים

טכנולוגיית הלייזר השתלטה על הרבה מתחומי הרפואה האסתטית והיא נכנסת במהירות גם לתחום של רפואת שיניים אסתטית, אבל הטכנולוגיה הזו מעלה גם לא מעט חששות ויש מאחוריה לעיתים תופעות לוואי שחשוב להכיר. הנה כמה טיפולים שלא דורשים ישר מפגש עם הלייזר אבל יעזרו לכם לשקם את השיניים וליצור חיוך הרבה יותר יפה ואסתטי.

סגירת רווחים בשיניים

רווחים בשיניים מפריעים ללא מעט אנשים, שמרגישים שהחיוך שלהם לא מושלם ונבוכים לפעמים מלחייך בפה מלא. באמצעות חיפויי חרסינה אפשר לסגור רווחים בשיניים.

בתהליך זה משתמשים בחומר חזק מאד שמתחבר לשיניים הקיימות וסוגר למעשה את המרווחים ביניהן. יתרון נוסף של טיפול כזה, בדומה לטיפול שיננית שעוזר להשיב את לובן השן, הוא העובדה שחיפויי החרסינה יוצרים גוון לבן יותר.

יישור שיניים

עוד טיפול אסתטי שמסייע להשיג את החיוך המושלם הוא כמובן יישור שיניים, שהיום לא נעשה רק בקרב מתבגרים אלא גם אצל מבוגרים. היום אפשר למצוא מגוון רחב של פתרונות יישור שיניים שחלקם שקופים ואינם נראים לעין, כך שהחיוך נשמר גם במהלך התהליך.

לאחר יישור שיניים כדאי לעבור טיפול שיננית שינקה את השיניים בצורה יסודית ויעזור ליצור גוון שן לבן יותר. התוצאה – חיוך אסתטי ונעים.

כתרי חרסינה

עוד טיפול משקם שבמסגרתו אין צורך בטיפולי לייזר הוא התקנת כתרים, ובעיקר כתרי חרסינה שמספקים הזדמנות להחזיר את הלובן לחיוך. הכתרים מולבשים על השיניים ומותקנים בתהליך שכרוך בכמה טיפולים – ממדידות ועד התקנת הכתר.

מדובר בשיקום פה שיכול להיות הדרגתי, כלומר לטפל בכל פעם בשן אחרת שזקוקה לשיקום. בנוסף, אפשר להחליט על שיקום פה מלא, בהתאם למצב השיניים.

הלבנת שיניים

לצד טיפול שיננית שיכול לנקות את השיניים בצורה יסודית ולעזור בהלבנתן, אפשר לפנות למרפאת השיניים לביצוע הלבנת שיניים מקיפה, שכוללת שימוש בחומר מלבין ברמת ריכוז גבוהה. הלבנת שיניים במרפאה שונה מהלבנת שיניים באמצעות תכשירים ביתיים, בגלל ריכוז החומר והבקרה המקצועית של הרופא המטפל ולכן היא עדיפה בטווח הארוך.

טיפולי שיננית

אמנם מדובר בטיפול שהרבה מאיתנו לוקחים כמובן מאליו, אבל זהו טיפול משקם מהדרגה הראשונה. באמצעות ניקוי עמוק של השיניים, הדרכה נכונה איך להשתמש מעתה והלאה במברשת השיניים ובמשחת השיניים והקפדה על  ביקורים קבועים בכל כמה חודשים, אפשר לשקם את מראה השיניים ולהנות משיניים נקיות ובריאות.

טיפולי השיננית מומלצים אחרי טיפולים אחרים לשיקום פה כי הם מסייעים לשמר את המראה החדש של השיניים ולשמור על חיוך אסתטי. בנוסף, השיננית תוכל להדריך אתכם לאורך הדרך איך לשמור על השיניים נקיות ומטופחות.

לא חייבים לפנות ישר ללייזר ולטיפולים אסתטיים מכניים, רפואת השיניים בהרצליה במרפאת השיניים בינת השן מציעה מגוון רחב של טיפולים לשיקום הפה שיאפשרו לכם להנות מחיוך מושלם וגם לשמור על החיוך הזה אחרי שהטיפול מסתיים.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת