מוצרים להיגיינת הפה והשיניים המומלצים שיהיו בכל בית

הביקור אצל שיננית במרפאה האהובה עליכם הוא תמיד מומלץ, אבל מה קורה לאחר שהביקור התקופתי מסתיים וחוזרים הביתה? גם אז כדאי לשמור על היגיינת הפה ולדאוג שיהיו לכם בבית האמצעים לעשות זאת. מה חשוב שיהיה על השיש בחדר האמבטיה מדי יום כדי שהשיניים שלכם יהיו נקיות ובריאות? הנה כמה המלצות מאיתנו. 

משחת שיניים המתאימה לגילכם ולמצב השיניים שלכם

בשוק מוצרי ההיגיינה יש שפע של משחות שיניים של חברות רבות המבטיחות שמירה על ניקיון השיניים, הסרת הפלאק וטיפול בריח הפה. עם זאת, חשוב מאד להבין שיש הבדלים בין משחות שיניים מסוימות ושהיום אפשר להתאים את המשחה למצב השיניים ולדברים הדורשים טיפול.

כך למשל תמצאו בשוק משחות המיועדות לאנשים הסובלים מרגישויות בחניכיים, המעוניינים לשמור על הלובן של השן וכמובן משחות לילדים בגילאים שונים. כדאי שבבית יהיו משחות המותאמות לכם, לגיל הדיירים בבית ולמצב הפה. תוכלו להתייעץ עם שיננית לגבי בחירת משחת השיניים המתאימה. 

מי פה – שטיפה לחיטוי וניקוי מהותי של השיניים

לצד צחצוח שיניים באופן קבוע כדאי להקפיד גם על שטיפת הפה באמצעות מי פה מיוחדים. גם כאן השוק רווי במוצרים שונים וכדאי לקבל המלצה מהשיננית שלכם לגבי מי הפה המועדפים לדעתה. 

מי פה מגיעים בריכוז שונה ומתאימים בעיקר למבוגרים, הם עוזרים לשמור על הפה נקי, משפרים את ריח הפה ומוסיפים עוד רובד חשוב לשגרת השמירה על היגיינת הפה. 

מברשת שיניים ועוד אחת ליתר בטחון

מברשת שיניים היא אחד הדברים הברורים שנצטרך כדי לשמור על היגיינת הפה וכמעט מוזר לכלול אותה ברשימה הזו. עם זאת, חשוב לזכור שמברשת השיניים יכולה להתלכלך, לקבל בלאי טבעי עם הזמן ולהישחק. ייתכן ונדדנו איתה לנסיעות בארץ ובחו"ל והיא בילתה זמן רב בתיק הרחצה.

כדי להימנע משימוש במברשת ישנה ומלוכלכת, מומלץ שתהיה בבית מברשת שיניים נוספת, סגורה הרמטית בתוך האריזה בה נקנתה, שתשמש אתכם למקרה חירום או כשהמברשת הנוכחית כבר לא טובה לשימוש. 

חוט דנטלי – ואפילו בריח מנטה

חוט דנטלי יכול להיות עזר למקרי חירום כאשר רוצים להסיר באמצע היום שאריות אוכל ולכלוך מהשיניים ולשמור עליהן נקיות. היום אפשר לרכוש חבילות של פלוסרים, חוטים דנטלים לשימוש רב פעמי שקל לקחת לכל מקום ולהשתמש בהם לפי הצורך.

חוט דנטלי מאפשר לשמור על השיניים נקיות בכל שעה ביום ועוזר גם למי שמצחצח באופן קבוע להגיע ללכלוך קשה שנתקע בין השיניים. היום אפשר למצוא חוטים דנטליים ריחניים עם מנטה, שמוסיפים גם ניחוח רענן לפה. 

גם במקרה הזה כדאי להתייעץ עם שיננית לפני הרכישה והיא תוכל לכוון אתכם לסוג החוט הדנטלי הרצוי. 

שמירה על היגיינת הפה היא לא רק עצירה אצל שיננית אחת לתקופה, אלא ביסוס של הרגלים בריאים גם בבית. האביזרים האלו יעזרו לכם לעשות זאת. 

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת