כמו של הסלבס: איך עושים חיוך יפה?

טקס האוסקר שנערך החודש מציב מול עיננו את המראה המושלם של כוכבות הוליווד. לצד השמלה האלגנטית, האיפור המושלם והשיער המתנופף ברוח בפוזה הכי מדויקת למצלמה, כולנו שמים לב לחיוך הצחור של הכוכבות.

בין אם מדובר בסלבס מחו"ל או בכוכבים הנוצצים שלנו, הביקור אצל רופא השיניים הוא חלק מהדבר. לא משנה אם מדובר במרפאה בהוליווד או רופא שיניים בהרצליה כך אפשר ליצור את החיוך המושלם של הסלבס.

מניעה לצד טיפול רופא שיניים בהרצליה

אחד הדברים הכי חשובים בדרך לחיוך יפה וצחור הוא ההבנה שטיפול בשיניים כולל גם פעולות מניעה ותחזוקה שוטפת וגם טיפולים אצל רופא שיניים בהרצליה כמו במרפאה שלנו, או בכל מקום אחר.

פעולות המניעה כוללות צחצוח קבוע של השיניים, פעמיים ביום, שימוש בחוט דנטלי, ביקורת קבועה אצל רופא השיניים לפי המלצת הרופא, ביקור אצל השיננית לניקוי עמוק של השיניים ועוד – לפי המלצת הצוות במרפאה. בנוסף, מניעה כוללת תשומת לב למזונות שעלולים להזיק לשיניים ושמירה על תזונה בריאה.

בכל הקשור לטיפול, המטרה היא להיות בקשר קבוע עם רופא שיניים מומחה, שבודק את מצב השיניים בזמנים קבועים לאורך שנים ויכול לטפל בבעיות עוד לפני שהן מתפתחות לבעיות חריפות הדורשות שיקום מלא של השיניים או טיפולים מהותיים אחרים.

טיפול רפואי לצד טיפול אסתטי

כדי להגיע לחיוך המושלם צריך לשלב בין הטיפולים הרפואיים כמו סתימות, עקירות והשתלת שיניים, טיפולי שורש וכל הטיפולים שמבטיחים בריאות של הפה והשיניים, לצד טיפולים אסתטיים (הכירו את ד"ר אלה גרשקוביץ שכטר חברת צוות "בינת השן" המתמחה בטיפולי שיניים אסתטיים בין היתר). מרבית הסלבס מגיעים באופן קבוע לטיפולי שיננית ונעזרים גם בטיפולים איכותיים של הלבנת שיניים כדי ליצור את החיוך הצחור.

בין אם אתם מטופלים אצל רופא שיניים בהרצליה כמו במרפאה שלנו או בכל מקום אחר, חשוב לבדוק עם הרופא מה צריך לעשות לצד הטיפול הרפואי השוטף בשיניים, כדי ליצור מראה אסתטי יותר.

שמירה על אורח חיים בריא

כולנו מכירים את המאמרים במגזינים שבהם סלבס מספרים על אורח החיים הבריא שהם מנהלים. המודעות לחיים בריאים ולתזונה נכונה מתחילה בדרך כלל מהסלבס, שמבינים יותר מכולנו את החשיבות של שמירה על גוף בריא ומראה אסתטי, זאת אולי משום שהם נשפטים כל הזמן על המראה החיצוני שלהם.

שמירה על אורח חיים בריא כוללת אכילה של מזונות המטיבים גם עם השיניים, ויתור על משקאות ממותקים ומאכלים עתירי סוכרים היכולים להזיק לשיניים ולפגוע בחיוך, שתייה של מים, שמירה על פעילות גופנית סדירה וטיפולים משלימים ורפואיים שתומכים באורח החיים הזה ועוזרים כאמור למנוע או לטפל בבעיות שונות.

כדי להנות מהחיוך המושלם, כמו זה שמציגים הסלבס בארץ ובעולם, צריך לשלב בין טיפול אצל רופא שיניים, טיפולים אסתטיים הקשורים ברפואת השיניים ואורח חיים בריא וקשוב לגוף. כל אלו יחד יאפשרו לכם להנות מהחיוך המושלם, ממש כמו הכוכבים והכוכבות.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת