חידושים טכנולוגיים במרפאת השיניים: המכשור שעושה את ההבדל

המחקר הטכנולוגי בתחומי הרפואה השונים מביא איתו רעיונות, יוזמות ופיתוחים חדשים. גם בתחום של רפואת השיניים, ישנם חידושים טכנולוגים רבים שמקלים באופן משמעותי על הטיפול בתוך המרפאה. הם מייעלים, מזרזים וגם מקלים על הכאבים ומונעים את הסיכונים ותופעות הלוואי.

בינת השן היא מרפאת שיניים בהרצליה שממוקמת לא רחוק מעולם ההייטק של העיר ומתוך כך, אנחנו תמיד אוהבים לגלות חידושים, שחלקם ישראלים ומקומיים, ועושים את ההבדל במרפאה.

הדמיות מפותחות לפני השתלה

מערכות הדמייה משוכללות יותר נכנסו בשנים האחרונות למרפאות השיניים. את צילומי השיניים הישנים שלא תמיד נתנו הערכה מדויקת, מחליפים היום יותר ויותר כלים מעולם הסי.טי והרנטגן שמחוברים למערכות ממוחשבות.

בדרך זו אנחנו מצלמים את השיניים, הפה והלסת ומקבלים תמונה ראשונית של המצב. על סמך התמונה הזו אפשר לבנות הדמיות להשתלות שיניים ולדייק מאד בתהליך ההשתלה, בבניית השתל והתקנתו.

בחלק מהתוכנות אפשר לבצע הדמיות תלת ממדיות שמאפשרות גם למטופל לראות באופן מדויק את תוכנית הטיפולים ולהבין מה הוא צפוי לעבור במסגרת השתלות שיניים או תהליך שיקום פה מקיף.

מכשור יעיל יותר בתחום הלבנת השיניים

עד לפני כמה שנים היינו מבצעים הלבנות שיניים בעיקר באמצעות תמיסות וחומרים פעילים שהיינו מורחים בצורה ידנית על השיניים ומקווים לטוב. באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת אפשר היום להלבין את השיניים וליצור מראה אסתטי יותר.

הלבנת שיניים בלייזר היא חלק מתהליך הטיפולים לשיקום הפה והיא מגיעה בסוף הדרך, כאשר רוצים לייצר את החיוך המושלם. באמצעות הלייזר, יחד עם החומר הפעיל, התהליך מהיר ויעיל יותר והתוצאה נראית לעין באופן מובהק.

שיקום פה מלא או חלקי בהתאמה מדויקת

את השיניים התותבות שכולנו מכירים וזוכרים מחליפות היום מערכות שתלים חזקים, העשויים בעיקר מטיטניום אך גם מחומרים אחרים. טיפולי השתלת שיניים היום כוללים צעדים מקדימים שמאפשרים לרופאי השיניים לייעל את התהליך ולהציע שיקום פה מהיר יותר.

הטכנולוגיה החדשה מאשרת לתכנן באופן מפורט את מיקום השתלים בתוך הפה, לבדוק באמצעות הדמיות תלת מימד איפה בדיוק להציב אותם ואיך ייראה הפה בסוף השיקום. בנוסף, אפשר לתקן את השיניים הקיימות או לבצע שיקום פה מלא.

מהמרפאות הכי גדולות בארצות הברית ועד מרפאת שיניים בהרצליה כמו שלנו, החידושים הטכנולוגיים בעולם רפואת השיניים משתלבים כבר באופן קבוע בשגרת הטיפולים.

צוות המרפאה דואג באופן קבוע להתעדכן בחידושים שמתרחשים בתחום, לנסוע להכשרות ולכנסים שמביאים את החידוש הטכנולוגי הכי חם אל הבמה וללמוד את ההסמכות המתאימות כדי להציע טיפול מצוין למטופלים שלנו.

טכנולוגיה זו מאפשרת לנו להפוך את הטיפול במרפאה למהיר, יעיל, נטול כאב מיותר ועם תוצאה סופית מצוינת – מהטיפול המינימלי ועד לשיקום פה מלא.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת