מהילדים ועד לאמאבא – מה היתרון של רופא שמלווה את כל המשפחה במקום אחד

ההכרות עם רופא המשפחה היא לפעמים חלק בלתי נפרד מההיסטוריה המשפחתית. ההורים מספרים איך הם בעצמם הלכו לאותו רופא כשהיו ילדים והיום הילדים שלהם ממשיכים את המסורת.

היתרונות לכך ברורים: הכרות עמוקה עם המשפחה, תחושת שייכות, בטחון ברופא ובמקצועיות שלו, קשר אישי ונעים ועוד. גם כשמדובר על רופאי שיניים בהרצליה או בכל מקום אחר בארץ, מערכת היחסים הזו, המשפחתית, יכולה להפוך את הביקור במרפאת השיניים להרבה יותר נעימה.

תחושת בטחון שמלווה את כל המשפחה

ההליכה למרפאת השיניים יכולה לעורר אצל ילדים רבים תחושת חרדה, שמתגברת כשהם לא מכירים את הצוות המטפל ובעיקר את רופא השיניים. רופאי שיניים בהרצליה, קרוב לבית, שמלווים את המשפחה מתחילת הדרך, יכולים להקל על הילד ועל תחושת החרדה.

ההכרות עם ההורים שמטופלים באותה המרפאה, כמו גם עם הצוות המטפל, מקלה על הילדים וגורמת להם להרגיש יותר בבית במרפאה. העובדה שההורים מגיעים גם הם לטיפול באותו המקום בדיוק, גורמת להם להבין שאפשר לסמוך על הצוות והפחד נעלם.

הכרות עם ההיסטוריה הרפואית

ההיסטוריה הרפואית של בני המשפחה לא מסתכמת במחלות החורף או בלידות, אלא גם ברפואת השיניים. ישנם גורמים תורשתיים ומאפיינים שיכולים לעבור מההורים לילדים.

כאשר הילדים וההורים מטופלים באותה המרפאה הרופא יכול לדעת יותר על המצב הרפואי המשפחתי, להבין מה ההיסטוריה של ההורים ואילו טיפולים הם עברו ולהבין האם יש משהו שניתן לעשות בגיל צעיר כדי למנוע את אותו המצב אצל הילדים.

ליווי ותוכנית מניעה וטיפול מותאמת לכל בני המשפחה

היום כבר מומלץ לבקר לראשונה אצל רופא השיניים כפעוטות, כאשר שיני החלב מסיימות את צמיחתן. חיפוש אחר רופא שיניים ושיננית בהרצליה שיכולים ללוות את הילדים מהגיל הזה ועד לגיל מבוגר, יחסוך בהמשך טיפולים מיותרים.

רופא שילווה את הילדים מגיל קטן יוכל להדריך, להסביר וגם לדאוג שהשיניים בריאות ואין בעיות מיוחדות, הוא יוכל למנוע סכנות מיותרות כמו דלקות חניכיים, טיפולי שורש או בעיות שכיחות אחרות ולהכיר את הדרך שעושה הילד מגיל קטן ועד לבגרות.

כשגם ההורים מעורבים בתוכנית הטיפולים ומטופלים בעצמם באותה המרפאה, כולם מתכנסים לטובת מטרה אחת משותפת – לשמור על שיניים בריאות אצל כל בני המשפחה.

בינת השן בהרצליה – תמיד יש למי לפנות

אחת הבעיות שמתרחשות כשיש כאב בשיניים או מקרה חירום כלשהו, אצל הילד או אצל הוריו, היא החיפוש אחר רופא שיניים זמין שיוכל לקבל לטיפול דחוף כאן ועכשיו. כאשר כל המשפחה מטופלת במרפאת שיניים בינת השן שבהרצליה אצל ד"ר אלה גרשקוביץ או  ד"ר פרנקנטל שי, מרפאה שמכירה את המשפחה, קל יותר לפנות ולקבל עזרה דחופה. הרופא מכיר את ההיסטוריה, יודע מה קורה ולרוב גם ינסה למנוע את מצבי החירום האלו.

כשכל המשפחה מטופלת במקום אחד – טיפולי השיניים הופכים ידידותיים, פחות מפחידים ונעימים יותר!

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת