להחליף או להישאר: למה כדאי להתמיד בהליכה לשיננית קבועה

כמו ביקורת אצל רופא השיניים הקבוע שמספקת לנו הבנה של מצב השיניים בכל תקופה ואילו טיפולים יש לעשות כדי למנוע סיבוכים, כך גם ביקור אצל השיננית מעניק לנו בטחון. זוהי מערכת יחסים לכל דבר, עם התחייבות להגיע, להתמסר לטיפול ולא לפחד ממנו. ביקור אצל שיננית פרטית הוא פעולת מניעה חשובה בדרך לשיניים בריאות וחזקות.

אם יש לכם שיננית פרטית קבועה, כדאי להתמיד בביקורים אצלה ולא להחליף או לבחור בכל פעם מחדש שיננית באופן רנדומלי. הנה כמה סיבות לדבוק באשת המקצוע המתאימה לכם, לאורך זמן:

שיננית פרטית קבועה מכירה את ההיסטוריה של המטופל

שיננית קבועה מכירה את המטופל, יודעת מה ההיסטוריה שלו, אילו טיפולים הוא עבר, אילו בעיות מיוחדות יש לו ומה הייתה שגרת הניקיון והיגיינת הפה שלו עד כה.

מערכת היחסים הזו יוצרת תחושה שמישהי מכירה אותנו טוב ויודעת להמליץ ולכוון, קל לנו להיות פתוחים, לספר מה עובד ומה פחות ולעבור טיפול מקצועי שבו אנחנו יודעים בדיוק מה מחכה לנו.

הכרות עם שיננית קבועה מונעת חששות

רבים מאתנו סובלים מחרדה ממרפאת השיניים ונמנעים להגיע ממנה אלא אם אין ברירה. ביקור אצל שיננית פרטית קבועה שאתם כבר מכירים ויודעים כיצד היא עובדת, עוזר ליצור תחושת בטחון.

כשאנחנו יודעים לאן אנחנו הולכים כדי לקבל את הטיפול ומי עומד לבצע אותו, אנחנו מרגישים אוטומטית הרבה יותר

בטוחים בטיפול ופחות חרדים ממנו

אם בכל פעם מחדש היינו הולכים לאשת מקצוע אחרת, היינו צריכים ליצור בטחון בכל פעם מחדש. לא היינו יודעים את מי נפגוש, איך היא עובדת ועד כמה היא עדינה או רגישה לפחדים שלנו. כשאנחנו דבקים באשת מקצוע אחת, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהשירות שנקבל מוכר, מובן וטוב.

כל הטיפולים באותה המרפאה

בדרך כלל אנחנו הולכים לשיננית שנמצאת באותה מרפאה כמו רופא השיניים שלנו. היתרון המשמעותי בכך הוא לא רק הנוחות וההכרות עם אנשי הצוות במרפאה, אלא גם החיבור ביניהם. השיננית מכירה את ההיסטוריה של המטופל, יודעת בדיוק מה עבר ועל מה לשים דגש.

הרופא יודע שהמטופל עובר טיפול קבוע אצל שיננית ויכול לעזור גם הוא בעצות והנחיות שמחזקות את מה שהשיננית עושה.

הכרות עם שיננית קבועה יוצרת התמדה

הביקור אצל שיננית הוא עוד מטלה בלוח הזמנים שלנו, ויכול להידחק הצידה. כשאנחנו הולכים לשיננית קבועה, שמספקת לנו שירות טוב ואנחנו מכירים את מה שהיא עושה, אנחנו מפתחים התמדה ומחויבות לטיפול.

שיננית פרטית קבועה מכירה אותנו, את ההיסטוריה של השיניים שלנו, יודעת מהם ההרגלים הקבועים שלנו ויכולה לתת לנו את כל הכלים המקצועיים בכל תקופה לשמור על שיניים נקיות ובריאות.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת