כל היתרונות של מרפאת שיניים מקומית פרטית על פני מרכזי בריאות ציבוריים

בשנים האחרונות מציעים מרכזי הבריאות הציבורית טיפולי שיניים לכל המשפחה. יש לשירות הזה חשיבות גדולה, גם בכל הקשור להתקדמות שירותי הרפואה בישראל וגם כדי לעורר מודעות לטיפול נכון בשיניים. .

עם זאת, ישנם יתרונות רבים של מרפאת שיניים בהרצליה או בכל מקום אחר שפועלת באופן פרטי ומקומי, ממש כמונו.

רופא שיניים קבוע שמכיר אותך

היתרון הגדול ביותר של מרפאה מקומית פרטית על פני מרכזי הבריאות הגדולים הוא ההכרות האישית ומערכת היחסים שנוצרת עם רופא השיניים המטפל ועם כל הצוות במרפאה. כמרפאת שיניים בהרצליה שצברה כבר ותק, זכינו ללוות הרבה מאד מטופלים לאורך תקופות ארוכות ולפעמים גם משפחות שלמות שמגיעות לקבל טיפולי שיניים באופן קבוע.

תורים זמינים יותר גם במקרה דחוף

מרכזי הבריאות הגדולים מציעים שירותי רפואת שיניים בהרבה מאד מקומות בארץ, אבל במקרים רבים, בגלל המחסור ברופאים, קשה למצוא את התור הדחוף כשצריך. מרפאת שיניים פרטית יכולה לתת את המענה האישי ולהציע מרחב תמרון כשיש מקרה חירום או פשוט צורך בטיפול מהיר ודחוף, בייחוד אם מדובר במטופל מוכר למרפאה.

בלי בירוקרטיה והתעסקות

הטיפולים שמציעים מרכזי הבריאות הציבוריים מבורכים ללא ספק, אבל לפעמים כרוכים בקצת בירוקרטיה, שיכולה להיחסך אם בוחרים ללכת למרפאה מקומית ופרטית. כך למשל אם צריך רופא מומחה מסוים ייתכן וישלחו אתכם לסניף מרוחק או שתצטרכו להמתין זמן רב לתור פנוי קרוב לבית.

כשבוחרים במרפאה פרטית שבה היחס הוא אישי וכל מטופל מוכר לצוות, יותר קל להגיע גם לרופא המומחה המתאים. אם אתם מחפשים מרפאת שיניים בהרצליה שיש בה שירותי רופאים מומחים לצד רפואת שיניים בסיסית, אנחנו בהחלט הכתובת לכך ויכולים לחסוך הרבה מהבירוקרטיה המוכרת מקופות החולים.

בלי תחושת סרט נע

הלחץ על הרופאים ברפואה הציבורית הוא נושא מוכר וקשה. רופא שיניים במרכזי הבריאות הציבוריים פוגש מדי יום הרבה מאד מטופלים ויש תחושה של סרט נע. כשמגיעים לטיפול במרפאה מקומית ופרטית, שבה כבר מכירים את המטופל ושהרופא מלווה את הטיפול במשך תקופה, לפי הצורך, אין תחושה של סרט נע. הרבה יותר קל לקבל מענה לשאלות, להתייעץ ולהרגיש שמקשיבים לכם.

אפשרות לתמרון וליצירת תוכנית טיפולים ותשלומים נוחה

מרפאה פרטית, בניגוד למרפאה שנמצאת בתוך קופת החולים או מרכז בריאות ציבורי גדול, יכולה להציע אוזן קשבת ולבוא לקראת הלקוח הרבה יותר בקלות מאשר כשמדובר בגוף גדול שלו נהלים ובירוקרטיות שונות. כך גם בכל הקשור לבניית תוכנית הטיפולים, לאפשרויות תשלום ולמה שביניהם.

בסופו של דבר, במרפאה מקומית ופרטית התהליך הוא בדרך כלל יותר אישי, מותאם למטופל וקשוב לצרכיו בו ברגע, בלי יותר מדי התעסקויות. אם אתם מחפשים בית חם בצורת מרפאת שיניים בהרצליה שנותנת לכם בדיוק את היחס הזה – אנחנו כאן.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת