שיטות להלבנת שיניים: מה יעיל ומה תרגיל, באנו לעשות סדר

בשנים האחרונות מרפאות שיניים בהרצליה כמונו ובכל מקום אחר בארץ ובעולם מכניסות לתוך שגרת הטיפולים שהן מציעות גם טיפולים אסתטיים לשיפור החיוך. אחד הטיפולים הכי נפוצים בתחום הזה הוא הלבנת שיניים אבל כמו בהרבה מאד תחומים אסתטיים גם בתחום הזה יש דברים יעילים יותר ויש כאלו שמספקים תחושת לובן לרגע אבל לא באמת עוזרים לטווח הארוך.

באנו לעשות סדר ולבדוק מה בין כל השיטות, הביתיות ואלו שמחכות במרפאות השיניים, באמת יכולות לעזור.

מה יעיל

הלבנת שיניים בהתאמה לפי רופא

מרפאות שיניים בהרצליה ובמקומות אחרים מציעות הלבנת שיניים בתוך המרפאה ולא פתרון לשימוש ביתי. זהו כנראה הטיפול היעיל ביותר. במסגרת הטיפול הרופא מתאים את ריכוז החומרים לפי הצורך האישי של המטופל ומשתמש בטכנולוגיית לייזר מתקדמת כדי להאיץ ולקדם את תהליך ההלבנה.

בניגוד לשיטות ביתיות שברובן החומר הפעיל המסייע להלבנת השיניים מגיע בכמויות מינימליות מאד, כשמדובר בהלבנת שיניים במרפאה, החומר הפעיל חזק יותר ולכן יעיל יותר. בנוסף, העובדה שמדובר בטיפול מקצועי שנעשה במרפאה על ידי רופא מקצועי שמתאים למטופל את תהליך ההלבנה כחלק מתוכנית טיפולים, אפשר להיות בטוחים יותר שהטיפול ייעשה בצורה הכי יעילה ובטוחה ולכן התוצאה תהיה טובה.

צחצוח שיניים וביקור אצל שיננית

נכון, זה נשמע כאילו התחלנו בדבר מהפכני כמו הלבנת שיניים בלייזר והמשכנו לטיפול הכי יומיומי והכי ברור מאליו, אבל חשוב לדעת שאין תרופות קסם. צחצוח שיניים באופן קבוע בבית וביקור אצל שיננית לניקוי עמוק יותר של השיניים הן שתי פעולות שיקדמו אתכם בקלות לעבר החיוך הלבן.

על שינוי הגוון של השיניים משפיעים לאורך החיים שלנו הרבה מאד גורמים, מגנטיקה ועד למזון שאנחנו בוחרים לאכול ולאורח חיינו באופן כללי. הרגלי היגיינה טובים יכולים לשפר באופן משמעותי את לובן השן ולשמור עליו בעוד שביקור אצל שיננית יעזור לנו לפקח על ניקיון השיניים ולוודא שהן נקיות.

מה תרגיל

חשוב לנו להגיד שכל השיטות שנציין כאן יכולות לעזור לאנשים מסוימים לשפר את מראה השיניים, אבל מדובר בשיטות ביתיות שלרוב לא ישפרו את המראה לאורך זמן.

משחות שיניים מלבינות

חשוב לדעת שמשחות השיניים המבטיחות להלבין את השן מכילות חומרים פעילים בריכוז מאד נמוך. לרוב הן יעזרו למי שהשיניים שלו לבנות באופן טבעי והוא יוכל לשפר את המראה בגוון או שניים אבל לרוב האנשים, בעיקר המבוגרים שביננו, משחות השיניים הביתיות יספקו פתרון קצר מועד במקרה הטוב ולא נראה לעין במראה הפחות טוב.

סד להלבנת שיניים

ערכה להלבנת שיניים שאפשר לרכוש בבתי המרקחת וכוללת סד שמרכיבים בלילה ובו חומרים פעילים שעוזרים להלבין את השיניים. כמו משחות השיניים גם הסד יכול לסייע באופן מינימלי להלבנת השיניים, לרוב גם במקרה הזה ריכוז החומר נמוך מאד.

> קראו גם על הלבנת שיניים באמצעות פחם

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת