הסודות מאחורי חיוך מושלם לאורך שנים

בסופו של דבר, כולנו רוצים חיוך מושלם. אנחנו רוצים להפסיק להסתכל בקנאה על התמונות היפות של כוכבות הוליווד מחייכות חיוך צחור ולרצות בדיוק כמו שלהן. לצד טיפול רפואי נכון וביקור קבוע אצל שיננית הסוד הגדול מאחורי חיוך מושלם הוא אורח חיים בריא ומודעות לטיפול נכון.

אז מאיפה מתחילים? ולמה חשוב שזה יהיה הכי מוקדם שאפשר? ועד כמה משפיעה הגנטיקה? אנחנו כאן עם התשובות.

להתחיל בטיפול כמה שיותר מוקדם

עוד לפני ההחלטה להתמיד באורח חיים בריא, מה שכמובן עוזר גם לשמור על שיניים בריאות, הרגלי ההגיינה והטיפול בשיניים שקיבלנו מההורים שלנו עוזרים לנו לשמור על חיוך אסתטי. מודעות היא סוד העניין וככל שמתחילים מוקדם יותר, כך טוב יותר. ביקור אצל שיננית בהרצליה כבר בגיל ילדות מבסס שגרה בריאה של שמירה על ניקיון השיניים ועל בריאותן. כך אנחנו נותנים סיכוי לחיוך מושלם כבר מגיל צעיר.

להקפיד על תזונה נכונה – גם לשיניים

רובנו יודעים היום עד כמה סוכר מזיק לשיניים ולבריאות בכלל, אבל לצד מזונות רוויי סוכר, יש עוד מאכלים – בריאים וטובים – שיכולים להזיק לשיניים, עליהם כבר כתבנו כאן בבלוג. כך למשל פירות יער או יינות אדומים שיכולים ליצור כתמים על השיניים ובכך למנוע מאיתנו את החיוך המושלם.

לא צריך להימנע מהמזונות האלו לגמרי, אבל להיות מודעים לכתמים שהם יכולים לעשות – טיפול קבוע אצל שיננית יחד עם הרגלי צחצוח טובים, יחסכו הרבה מהכתמים האלו.

להיות מודעים להיסטוריה המשפחתית

היום אפשר לבצע שיקום פה וליהנות מחיוך מושלם גם אם נקודת הפתיחה הייתה פחות טובה, אבל חשוב להבין שהחיוך שלנו נקבע הרבה פעמים לפי הגנטיקה המשפחתית. אם יש נטייה במשפחה למחלות חניכיים, רגישויות שונות והיסטוריה של טיפולים מורכבים, כדאי להיות עם היד על הדופק, ליידע את רופא השיניים על ההיסטוריה המשפחתית ולהקפיד הרבה יותר על ביקורים אצל שיננית ושמירה על היגיינת הפה.

לא רק צחצוח

ביקור אצל שיננית קשובה ומקצועית יבטיח שתקבלו הדרכה איך לשמור על ניקיון השיניים בין ביקור לביקור, בין היתר על ידי צחצוח. אם תשאלו את כוכבי הוליווד בעלי החיוך הצחור איך הם שומרים על השיניים כל כך נקיות ויפות תגלו ששגרת היום שלהם בכל הקשור לניקיון השיניים לא נגמרת בצחצוח פעמיים ביום. שימוש במי פה, ניקוי בחוט דנטלי והתאמה של תכשירי הניקוי – ממשחת השיניים ועד למי הפה למצב הכללי של השיניים, כל הדברים האלו יעזרו לכם לשמור על התוצאה ולראות במראה חיוך יותר אטרקטיבי.

יש אינספור טריקים וסודות איך ליצור חיוך מושלם, אבל בסופו של דבר הדרך הכי טובה לעשות זאת היא לשמור על הרגלי היגיינה טובים, לקבל הדרכה איך ליצור שגרת ניקיון נכונה ולבקר באופן קבוע אצל שיננית ואצל רופא השיניים.

קראו גם על טיפולים אסתטיים לחיוך מושלם

שיקום מראה השיניים

שיפור מראה הפנים והחיוך

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת