ציפוי שיניים בטורקיה? סיבות טובות לוותר על ההצעה המפתה

בכל שנה, מגלגלת תיירות המרפא ברחבי העולם מיליארדי דולרים רבים – ישראל, ברית המועצות, ירדן, דרום אמריקה, ובשנים האחרונות – גם טורקיה, הפכו ליעדי עליה לרגל של תיירות מרפא.

השתלות שיער, טיפולי בוטוקס והזרקות אחרות, ניתוחים קוסמטיים, והלהיט החדש בטורקיה – טיפולי שיניים, מושכים אליהם, בכל שנה, אלפי תיירים מכל רחבי העולם. הסיבה שהזכרנו דווקא את טורקיה ואת טיפולי השיניים, היא, כי לאחרונה, שמענו על לא מעט מטופלים ישראלים שנסעו לטורקיה על מנת לבצע טיפולים, בין השאר – ציפוי שיניים.

כל הסיבות להעדיף טיפול ציפוי שיניים במרפאה ישראלית

גם מבלי להיכנס לעניין הרמה המקצועית של מרפאות השיניים בטורקיה, שגם היא, נעלם לא ידוע וחשוב מאד, ישנן לא מעט סיבות שבגללן עדיף לוותר על ההצעה, מפתה ככל שתהיה, לעבור טיפולי שיניים בטורקיה, ובמקום זה – להעדיף לעבור את הטיפולים הללו בישראל, במרפאה חוקית ומוכרת.

הסיבה הראשונה – אין לכם שום מושג איזה חומרים ישמשו את הרופא המטפל בכם

לרוב, במרבית מרפאות השיניים בישראל, לא תצטרכו להקדיש מחשבה לאיכות החומרים, טיבם, מקורם וכיו"ב. זאת, מאחר וקיים פיקוח הדוק מאד על הנושא בישראל מטעם הרשויות הרלוונטיות. בטורקיה, לעומת זאת, אין לכם מושג (או, אפילו, דרך לברר) האם החומרים שמשמשים את רופא השיניים המטפל בכם מאושרים לטיפול בבני אדם, האם הם עברו את האישורים הנדרשים שיהפכו אותם לבטוחים לשימוש וכן הלאה.

הסיבה השנייה – ציפוי שיניים, הוא אמנם, טיפול קוסמטי, אבל הוא אמור להיות חלק מתוכנית שיקום פה כוללת

מרבית האנשים בוחרים מוסך אחד ויחיד שיטפל ברכב שלהם לכל אורך תקופת הזמן שהוא נמצא בחזקתם. יש לכך סיבה – המכונאים במוסך מכירים אותם ואת הרכב שלהם והטיפולים יוצרים המשכיות מסוימת, שטובה גם לבריאות הרכב, וגם לבריאות הפסיכולוגית שלכם, בעליו. לרופא קבוע, ובעיקר – למרפאת שיניים קבועה, יש את אותו האפקט המרגיע הנוצר גם על בסיס היכרות אישית מתמשכת עם המטפלים בכם והיא גם מאפשרת לכם המשכיות בטיפולים, דבר שהוא מאד רצוי ובריא, במיוחד שכשהמדובר על שיקום הפה.

הסיבה השלישית – מה קורה לאחר הטיפול?

אמנם, ציפוי שיניים, לכאורה, נחשב להליך שיגרתי שאינו מלווה בתופעות לוואי או בצורך במעקב (בניגוד, למשל, להשתלת שיניים). אולם, יחד עם זאת, מידי פעם עלולות להופיע תופעות שאותן לא ניתן לצפות מראש. אם הן תופענה בפרק הזמן שבו אתם עדיין שוהים בטורקיה, נניח שתוכלו לשוב למרפאה (כתבנו "נניח", כי, לאור ההצעות הזולות להפליא שפגשנו, קצת קשה לנו להניח שהמדובר במרפאות רציניות, אבל ניתן להן ליהנות מחמת הספק), אבל מה יקרה אם הבעיה תופיע לאחר חזרתכם ארצה? אל מי תפנו אז?

מרפאת שיניים בינת השן – מקצועיות ויחס אישי

מרפאת שיניים בינת השן מתמחה בכל הטיפולים הדנטאליים, וכל הטיפולים המבוצעים בה, מבוצעים בידי אנשי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה, המתמחים בטכנולוגיות, בחומרים ובמכשור החדשים ביותר. 

 

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת