אודות מרפאת "בינת השן"

בינת השן מרפאת השיניים שלך

יש הרבה רופאי שיניים בהרצליה, אך "בינת השן", הממוקמת בקיבוץ גליל ים, ממש מעבר לכביש, היא בחירתם של מאות לקוחות, המוצאים בה את כל הטיפולים הדנטלים תחת קורת גג אחת. לקוחותינו נהנים לא רק משירותי רפואה מתקדמים, הניתנים ע"י צוות, שנבחר בקפידה רבה, תוך שימוש במכשור ובטכנולוגיה החדישים ביותר, כי אם גם מיחס אישי, מכבד ונעים.

 

יחסנו ללקוח

הבחירה במילה "לקוח" ולא ב"מטופל" אינה מקרית, ומגלמת בתוכה את גישתנו ויחסנו כלפי כל הבא בשערי המרפאה. אנו מאמינים בכוחו של חיוך ודוגלים בשקיפות מלאה מול הלקוח, ועל כן מציגים בפניו את הטיפול ואת העלות הכרוכה בו, עוד בטרם ייערך. כרי הדשא הירוקים, עצי הפרי וקול ציוץ הציפורים מהווים תפאורה נוסכת שלווה, המשתלבת נפלא עם אופייה השלו והנינוח של המרפאה.

הצוות הרפואי

שירותי מרפאת שיניים בינת השן ניתנים ע"י צוות רפואי מיומן, מהטוב בתחומו, ונמנים עליו אך ורק רופאי שיניים מומלצים, עתירי ניסיון וידע. הרופאים ב"בינת השן" סבלניים, רגישים לצרכיהם של הלקוחות, מיומנים בהפחתת לחצים. בעזרת דמיון מודרך ושלל טכניקות נוספות, לקוחות החוששים במיוחד מן הטיפול, נרגעים והופכים נינוחים יותר.

ד"ר אלה גרשקוביץ שכטר

ד"ר שי פרנקנטל

לכל הצוות

שירותי המרפאה והטיפולים השונים

שירותי המרפאה מורכבים הן מטיפולים מונעים ומשמרים, כמו בדיקה שגרתית וניקוי אבן ע"י שיננית והן מטיפולים משקמים, כגון טיפול בדלקת חניכיים, סתימות, טיפול שורש, יישור שיניים וטיפולים נוספים, חלקם מורכבים במיוחד, הנעשים במרפאתנו באופן המקצועי ביותר. אנו שואפים תמיד להתפתח, ללמוד ולהיות המעודכנים ביותר, על מנת להעניק לכם את הטיפול הרפואי המתקדם ביותר, ועל כן, הצוות הרפואי שלנו משתתף בכנסים ובהשתלמויות בארץ ובחו"ל ונמצא כל העת עם האצבע על הדופק.

בזכות כל אלו, לקוחות רבים, שבריאות השיניים והחניכיים חשובה להם, מגיעים אלינו מקרוב ומרחוק. אם אתם מחפשים רופא שיניים בהרצליה וזקוקים לרופא שיניים לילדים או עבורכם, בקרו אותנו במרפאת השיניים הייחודית שלנו, מרחק פסיעה קצרה מן העיר. נשמח לקבלכם בחיוך רחב.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

בקרו אותנו במרפאת שיניים בינת השן

Call Now Button