טיפול שיננית

ביקור קבוע אצל שיננית בהרצליה במרפאתנו בינת השן מדי חצי שנה הוא אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם, על מנת לשמור על חניכיים ושיניים בריאים. הביקור אצל השיננית נחשב לטיפול משמר, וכשמו כן הוא – מטרתו לשמור על בריאות הפה ולמנוע היווצרותן של מחלות ודלקות.

מה עושה שיננית בביקור תקופתי שגרתי?

בכל ביקור, השיננית תסיר שכבת פלאק ואבנית שהצטברה על שיניכם ובכך תמנע מחלות ודלקות חניכיים, תבצע בדיקה יסודית בחלל הפה, תאתר חורים במידה ונוצרו כאלה מאז הביקור האחרון ותמליץ, אם יש צורך בכך, על בדיקת רופא.

כמו כן, השיננית תחווה דעתה בנוגע לאופן בו אתם מטפלים מדי יום בשיניים ובחניכיים ושומרים על היגיינת הפה, תעניק לכם טיפים בנוגע לאופן הצחצוח ותמליץ לכם על תכשירים ומוצרים שיסייעו לכם לטפל בבריאות שיניכם באופן הטוב ביותר.

השינניות במרפאתנו בהרצליה בעלות ניסיון רב, ועל כן מומלץ כי תתייעצו עמן בכל שאלה העוסקת בהרגלי צחצוח ושמירה על היגיינת הפה.

מי צריך לבקר אצל שיננית?

מומלץ לכל אדם מגיל 6 להגיע לטיפול שיננית בהרצליה במרפאתנו, גם אם הוא סבור כי הוא מטפל בשיניו על הצד הטוב ביותר ועל כן אינו זקוק לשירותיה. אנשים אשר סובלים ממחלת חניכיים כרונית, נזקקים לביקורים תכופים יותר, 3-4 פעמים בשנה, בהתאם להמלצתה של השיננית.

בינת השן המלצות

טיפול שיננית לעיתים מעבר לביקור התקופתי

לעיתים, מפנה רופא השיניים את מטופליו אל שיננית בשל צורך שעולה במהלך הביקור אצלו. למשל, במקרה של הצטברות שכבת פלאק על השיניים המצריכה ניקוי שיניים ואינה מאפשרת דיחוי עד למועד הביקור המתוכנן הבא, או דלקת חניכיים המתהווה ומצריכה ניקוי אבנית.

טיפול שיננית לילדים – מאיזה גיל מומלץ?

כאשר מתחילות לבקוע השיניים הקבועות, זהו הזמן לבקר בפעם הראשונה אצל שיננית בינת השן בהרצליה. רצוי להגיע אליה בפעם הראשונה כאשר מצב השיניים והחניכיים טוב, ולא להמתין עד שיתעורר צורך ניכר לעין, כמו דלקת חניכיים או הצטברות רבה של פלאק על השיניים.

השיננית תסביר לילדים ולהורים יחד כיצד להקפיד על צחצוח נכון ועל האופן בו תזונה משפיעה על בריאות ומראה השיניים. כדאי לעודד את הילדים לשאול אותה שאלות, לגלות סקרנות ולהתעניין. אם יש לכם שאלות משלכם, כדאי שתכינו רשימה מבעוד מועד, על מנת שלא תשכחו להעלות בפני השיננית נקודות שברצונכם לברר עמה. השינניות ב'בינת השן' סבלניות, נעימות ובעלות גישה נפלאה לילדים, ועל כן גם אתם וגם ילדיכם תחושו בנוח בעת הביקור אצלן.

חשיבות טיפול שיננית בהליך יישור שיניים

כאשר יש סמכים ליישור שיניים, קשה להגיע עם מברשת השיניים לכל מקום ולסלק את שיירי האוכל שבחלל הפה. על כן, נוטה להצטבר שכבה עבה יותר של פלאק, שאף עלולה לגרום לפגיעה באמייל השן. על כן, ביקור סדיר אצל שיננית בהרצליה חשוב מאוד.

נוסף על ניקוי השיניים, שיננית תמליץ לכם על מכשור מיוחד המסייע בניקוי שיניים בעת תהליך היישור. ישנן מברשות שיניים מיוחדות, בעלות קצה המצליח להגיע למקומות שאליהם מברשת השיניים מתקשה להגיע בשל הסמכים.

שיננית בהריון – האם זה אפשרי?

בהחלט ניתן לבצע ניקוי שיניים בזמן היריון, ואף מומלץ, משום שבעיות חניכיים הן אחד הגורמים השכיחים ללידה מוקדמת. במהלך ההיריון, יש רגישות רבה יותר לכאב, ועל אף שתהליך ניקוי השיניים אינו כואב בדרך כלל, כדאי להדגיש בפני השיננית כי בשל ההיריון ורגישות היתר המתלווה אליו, היא מתבקשת לנהוג בעדינות יתרה. חשוב שתדעו כי השינניות שלנו מורגלות בטיפול בנשים הרות, מודעות לרגישותן המוגברת וניגשות לטיפול בעדינות רבה.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button