מרפאות שיניים יש הרבה, כך תבחרו את המרפאה שלכם

אחת מהדילמות המרכזיות העומדות בפני אדם הנזקק לטיפול שיניים נקודתי (או, לחילופין, לפני כניסה לטיפול שיניים ארוך ומקיף יותר) היא דילמת בחירת המרפאה. ישנם מספר קריטריונים, שעל פיהם, חשוב לבצע את הבחירה.

בחירת מרפאות שיניים – על אלו פרמטרים היא נסמכת?

הפרמטר הראשון, ואולי אפילו המשמעותי ביותר, הוא העדפתן של מרפאות שיניים המצויות תחת פיקוחו של משרד הבריאות. על אף שזה עשוי להיראות לכם כמובן מאליו, חשוב לוודא זאת, שכן, פיקוח זה מטרתו לוודא כי רופאי שיניים הפועלים במסגרת המרפאה הספציפית מקפידים להתעדכן מבחינה מקצועית, תוך שהם מיישרים את הקו עם החידושים העדכניים ביותר הקיימים בתחום. ואל תטעו, תחום רפואת השיניים הוא תחום המשתנה, מתחדש ומתעדכן כמעט בכל יום, ולכן, פיקוח כזה מצריך את רופאי מרפאות השיניים הנמצאים תחתיו במעבר ההשתלמויות השונות, ההכשרות המקצועיות הרלוונטיות, כמו גם השתתפות בימי עיון וכנסים. גם במקרים המסוימים, שבהם מרפאת השיניים אינה מחויבת, בחוק, בפיקוח משרד הבריאות, חשוב לבדוק את נושא המעקב אחר חידושים ועדכניות. זאת, תוכלו לעשות בקלות רבה, באמצעות התבוננות בתעודות המעטרות את קירות המרפאה. מרפאת שיניים שהרופאים ואנשי הצוות המסייע בה מקפידים על למידה מתמשכת ומתמדת, לא תהסס להציג את ההוכחות לכך על קירותיה.

התמחות, מקצועיות ואנושיות

יש הבדל ברור בין בחירת מרפאת שיניים שתפתור לכם בעיה נקודתית בזמן חירום (שגם כאן, ברור שנדרשת בחירה מושכלת, אבל ההיצע מצומצם מעט יותר) לבין בחירת מרפאות שיניים לפני הכניסה לתהליך ממושך יותר, כדוגמת שיקום הפה וכד'. בבחירת מרפאה שתלווה אתכם לאורך זמן, בנוסף לתחום ההתמחות והמקצועיות, תצטרכו לתת את הדעת על פרמטרים נוספים, למשל, הכימיה האישית שיש לכם עם הרופא המטפל ועם צוות המרפאה. בכל תחום הרפואה כימיה כזו נדרשת, אולם בתחום רפואת השיניים, בו אתם חייבים לשים את מבטחכם ברופא השיניים המטפל בכם, תחושת אמון ותקשורת אישית טובה ביניכם לבין הרופא ואנשי הצוות המטפלים בכם, הינה חיונית.

מרפאת בינת השן – הפרטנר המקצועי שלכם לאורך כל הטיפולים!

תמיד נחמד לראות פנים מחייכות ולקבל יחס אישי, אבל, אצלנו, אנשי מרפאת השיניים בינת השן, אלה הם רק הדובדבן שבקצפת. את היחס האישי החם שלו זוכה כל אחד ממטופלינו הרבים, אנחנו מגבים במקצועיות, בשמירה על עדכניות והתחדשות ובהתחייבות לשימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר ובציוד ובחומרים הבטוחים והאיכותיים ביותר. אנחנו רואים בהפעלת המרפאה את האפשרות שלנו להגיע לכמה שיותר אנשים, לעורר בהם את המודעות לשמירה על היגיינת הפה ואת הדרך שלנו להשיב את החיוך גם לפניהם של אלה, שעד לא מזמן, התביישו לחייך!

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button