שיננית לכל המשפחה

כל משפחה שמחויבת לשמירה על השיניים, יודעת שביקור אצל שיננית הוא חלק בלתי נפרד מהלו"ז המשפחתי. בין החוגים והשיעורים, בין הלחץ בעבודה לערבים הרגועים שבאים אחרי, כדאי למצוא את הזמן לטפל בשיניים, לנקות אותן כמו שצריך ולשמור על בריאותן.

אנשים שמחפשים שיננית בהרצליה מגיעים אלינו הרבה מאד פעמים בהרכב משפחתי מלא – מהילדים ועד ההורים ואנחנו במרפאת השיניים בינת השן נהנים לטפל בכל בני המשפחה לאורך זמן.

בין אם אתם כמשפחה מחפשים שיננית בהרצליה או בין אם מדובר בכל מקום אחר – הנה חמישה דברים שכדאי לבדוק כשאתם בוחרים באשת מקצוע מתאימה, שתיתן מענה לכל בני המשפחה.

דרוש ניסיון בטיפול בילדים ומבוגרים כאחד

שיננית היא הרבה יותר מזו שמארחת אתכם אחת לתקופה לניקוי שיניים יסודי, היא מדריכה ומלמדת את הילדים איך לצחצח שיניים, מסבירה להם על החשיבות של היגיינת הפה ובעצם עוקבת אחרי המצב ודואגת לניקוי עמוק וקבוע של השיניים.

משפחות שמחפשות שיננית בהרצליה ומגיעות אלינו למרפאה, פוגשות שיננית שהשיח שלה עם הילדים תורם אחר כך לשמירה שלהם על בריאות השיניים ולמודעות להיגיינת הפה.

מקצוענות והסמכה מתאימה

נדמה לנו שלא ממש צריך להגיד את זה אבל חשוב לבדוק שהשיננית שאתם הולכים אליה כמשפחה היא מישהי שלמדה וקיבלה הסמכה מתאימה לטיפול בילדים ובמבוגרים.

אל תתביישו לבדוק ולשאול במרפאה לפני שאתם קובעים את התור מי השיננית ומה ההסמכה שלה.

רגישות והתאמת הטיפול לכל אחד באופן נפרד

הביקור אצל שיננית יכול להרתיע לא רק ילדים אלא גם מבוגרים שסובלים מחרדות מרופא השיניים ומביקור במרפאה בכלל. השיננית שמטפלת בכם צריכה להיות רגישה לנושא ולהבין שיש אנשים שסובלים מחרדות ממשיות, היא צריכה להיות רגישה גם לילדים ולדבר איתם בגובה העיניים.

שיננית שמסבירה, שמדברת ומרגיעה תוך כדי – יכולה להקל על החרדות ולהבטיח שכל המשפחה תגיע באופן קבוע למרפאה לניקוי.

נגישות וזמינות

אם עליכם הוטל התפקיד של קביעת תורים לשיננית, לרופא השיניים ולכל אדם אחר, תגלו שלא פשוט לקבוע תורים לילדים ולמבוגרים במשפחה ולהתאים בין כל לוחות הזמנים של כולם.

כדאי לבחור שיננית בהרצליה או בכל מקום אחר בו אתם גרים שעובדת במרפאה קרובה ונגישה, שיכולה להציע זמינות במגוון שעות – כך שההורים יכולים להגיע בבוקר והילדים יקבלו מענה אחרי בית הספר או הגן.

תחושה נעימה בכל ביקור

החוויה של ללכת לשיננית או לרופא שיניים יכולה להיתפס בעיקר אצל ילדים כפחות נעימה, כמו מטלה כזו שצריך למחוק מהלו"ז או לחילופין כמשימה מפחידה ומעוררת חרדות.

הביקור אצל השיננית הוא אמנם טיפול רפואי לכל דבר, אבל כשמדובר על ליווי של כל המשפחה, כדאי שהשיננית תכיר, תחייך, תהיה נעימה להורים ולילדים ותכיר את המשפחה. התחושה הזו של הכרות וחיבור, מקלה על החרדות ומספקת מוטיבציה להגיע.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button דילוג לתוכן