התחומים המרכזיים ברפואת שיניים [ולמה לבחור אותם במקום אחד]

כשאנחנו מסתכלים על משפחה שמגיעה כולה למרפאה ומחפשת רופאי שיניים בהרצליה שיתאימו לכל גיל, אנחנו רואים בדרך כלל כמה תחומים חשובים שהמשפחה תצטרך. לצד טיפול שוטף, ביקורת וביקור אצל שיננית, במקום אחד כמו המרפאה שלנו אפשר למצוא כמה תחומים מתוך רפואת השיניים שמתחברים ביחד ומספקים פתרון כולל.

התחומים המרכזיים ברפואת שיניים שכל משפחה צריכה להכיר

פריודונטיה:

אם אתם מחפשים רופאי שיניים בהרצליה או בכל מקום אחר שמטפלים במחלות חניכיים, זו ההתמחות הרלוונטית מבחינתכם. פריודונטיה עוסקת בכל מה שקשור לחניכיים, למחלות וזיהומים ולניתוחים המתבצעים באזור החניכיים.

> הכירו את ד"ר פרנקנטל שי רופא שיניים מומחה בתחום הפריודנטיה

אנדודונטיה:  

השם הרפואי לתחום בתוך עולם רפואת השיניים שעוסק בטיפולי שורש. לא מדובר רק בטיפול שורש בסיסי אלא לעיתים בשיקום פה שמתחיל מטיפול נכון בשורשי השיניים, בריפוי מחלות שמשפיעות על שורשי השן ובהכנה לקראת השתלת שיניים. המטרה העיקרית של רופא שיניים המתמחה בטיפולי שורש הוא למנוע את עקירת השיניים ולהציל שיניים שנפגעו כתוצאה ממחלות שורש שונות.

רופאי שיניים לילדים:

רבים מהמטופלים שלנו מתקשרים ושואלים על רופאי שיניים בהרצליה ובאזור שמתאימים לילדים, וזו בהחלט נקודה חשובה. אם אתם רוצים לשמור על בריאות השיניים של כל בני המשפחה, כדאי למצוא מרפאה שיש בה רופא שיניים שמתמחה ברפואת שיניים לילדים.

רפואת שיניים לילדים יכולה לכלול פעולות כמו סתימות, עקירות וטיפולי שורש אבל לא מעט ביקורת וטיפולי מנע שימנעו מהילדים להגיע למצב שבו הטיפול הוא מהותי יותר. הטיפול בילדים תמיד צריך להיות מניעתי וחלק גדול ממנו הוא ללמד אותם לשמור על בריאות השיניים, לצחצח בצורה נכונה ולשמור על הגיינת הפה.

השתלות שיניים ושיקום פה:

השתלות הן פתרון חשוב למי שרוצה לשקם את מראה הפה ולהבטיח חיוך מושלם ובריא. ההשתלות בדרך כלל יהיו חלק מתוכנית טיפולים מלאה, שכוללת גם טיפולי שורש, עקירות ועוד פעולות מקדימות. מומחה בהשתלות שיניים ושיקום פה אחראי על התאמת שתלים והתקנתם בצורה הטובה ביותר בחלל הפה, ביקורת ושמירה על התוצאה הסופית וטיפול בתופעות שקשורות לשיקום הפה.

כירורגיית פה ולסת:

תחום רחב ומעניין שמאפשר למי שמתמחה בו לשקם את הפה ולפתור בעיות בריאותיות באמצעות ניתוחים וטיפולים כירורגיים שונים. היום התחום הזה מתפתח והופך מתקדם מאד, בזכות כלים טכנולוגיים רבים שעומדים לרשותם של המנתחים והרופאים המתמחים בתחום.

לצד תחומים אלו אפשר למצוא גם את האורתודנטיה – שתפקידה לדאוג ליישור השיניים, בין אם מדובר במתבגרים או במבוגרים ואת רפואת הפה שעוסקת באזור הפה, הלסת והשיניים ברמה הכללית ומציעה התמחות בטיפולים שונים.

החיפוש אחר מרפאה אחת שבה יש מומחים מכל מיני תחומים בתוך רפואת השיניים מספק מענה לכל בני המשפחה ומבטיח טיפול מסור של צוות שמכיר את המשפחה, את המטופלים ואת ההיסטוריה הרפואית שלהם.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button דילוג לתוכן