7 הרגלים שאנשים עם שיניים מושלמות אימצו מזמן

הם מחייכים ואנחנו איתם – נושאים חיוך מלא הערצה ומקווים שגם אנחנו מציגים את החיוך האסתטי ההוא. שיניים לבנות, חניכיים בוהקות ותחושה שהם עברו עיבוד בפוטושופ. מה הסוד לשיניים מושלמות? כאלו שבאמת נראות כאילו עובדו כדי להתאים לדפי המגזין? 7 הרגלים שאנשים עם שיניים בריאות אימצו כבר מזמן ושגם אתם יכולים.

צחצוח שיניים קבוע – בלי לוותר:

כן, כמה קל ללכת לישון עייפים מאד ולשכוח לצחצח שיניים. לא נורא, מחר יום חדש ונקפיד יותר. בעצם, ככל שאנחנו מזניחים את הרגלי צחצוח השיניים כך אנחנו מתרחקים מהמטרה – והיא חיוך מושלם ושיניים בריאות. כדי למנוע שיקום פה ארוך וכואב, סגלו הרגלים מסודרים של צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום.

ניקוי עם חוט דנטלי

חוט דנטלי משלים את ניקיון השיניים עם מברשת ומשחה. הוא עוזר לנו לסלק שאריות מזון ולכלוך ממקומות רגישים בין השיניים. למרות הקביעות האמביוולנטיות לגבי חוט דנטלי והיכולת שלו לעזור לנו בשמירה על ניקיון הפה, עדיין מדובר בכלי פשוט למדי שעוזר לנו לשמור על השיניים.

לא מגזימים עם הסוכר

סוכר הוא גורם הנזק מספר אחד לשיניים. חורים, טיפולי שורש, עקירות, סתימות ובסוף גם תהליך שיקום פה משמעותי. המכנה המשותף בין כל אלו ששומרים על שיניים בריאות ונקיות הוא תזונה בריאה שיש בה כמה שפחות מזיקים וביניהם האויב מספר 1 – הסוכר.

בלי משקאות מוגזים וממותקים

בין קולה, פפסי, פאנטה ויין אדום יש לא מעט נזקים לשיניים. גם הסוכר, גם הצבע, גם החומציות – כל אלו פוגעים במראה השיניים ויוצרים לא מעט בעיות. מומלץ לצמצם למינימום את הצריכה של משקאות ממותקים.

ביקור קבוע אצל רופא השיניים

כבר מגיל צעיר מומלץ להגיע לביקורת אצל רופא השיניים, גם כשנדמה שהכל ממש בסדר. הביקורת הקבועה מאפשרת לנו לזהות בעיות כבר בתחילת הדרך ולמנוע אותן. כך למשל בביקורת פשוטה נוכל להבחין בחור קטן ולבצע סתימה, שיכולה למנוע בעתיד טיפולי שורש ועקירות ובסופו של דבר גם טיפולי שיקום פה.

טיפולי שיננית

השיננית היא חברה טובה של כל מי ששומר על שיניים בריאות. היא מנקה במקצועיות את השיניים, דואגת להנחות ולהדריך איך לשמור על בריאותן ומסייעת לפתח שגרת הגיינה בריאה וטובה. אנחנו ממליצים להביא ילדים לשיננית כבר מגיל צעיר כדי לבסס משמעת וחינוך להגיינת פה.

טיפולי שיקום פה

אם בכל זאת אתם רוצים לשקם את השיניים ולפתח חיוך מושלם, תוכלו לתקן את המעוות עם טיפולי שיקום פה. מטיפול בחניכיים דרך השתלת שיניים או התקנת תותבות ועד לתהליך פשוט כמו הלבנת שיניים – כל הטיפולים האלו נכנסים תחת קטגוריית השיקום. המטרה היא בסופו של דבר להחזיר עטרה ליושנה ולהציג מראה שיניים בריא ואסתטי.

 

 

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button דילוג לתוכן