שיננית צמודה בבית: הכירו את הסילונית

הביקור אצל השיננית אמנם נערך אחת לתקופה וחשוב לא לוותר עליו, אבל בין ביקור לביקור אפשר בהחלט להמשיך לשמור על השיניים נקיות, מבריקות ובריאות. אחד הפתרונות הטובים ביותר בכל הקשור לניקוי שיניים היא סילונית – המצאה פשוטה שנחשבת היום לפיתוח שכדאי שיהיה בבית.

אז מיהי הסילונית? כיצד מתבצע ניקוי שיניים באמצעותה? הנה כל מה שרציתם לדעת על המכשיר הקטן שהולך אתכם הביתה ועוזר לכם לשמור על הגיינת הפה.

קווים לדמותה של סילונית

הסילונית נחשבת כיום לאחד הפיתוחים המובילים בתחום הגיינת הפה. ניקוי שיניים הוא בדרך כלל תהליך שאנחנו מכירים, מבינים את חשיבותו אבל לא תמיד יש לנו את האמצעים לעשות זאת בדרך מקצועית גם בבית. הסילונית נכנסת בדיוק למקום הזה ומציעה לנו חווית ניקוי לשיניים שהיא מקיפה יותר מצחצוח יומיומי, אך היא כמובן לא מחליפה אותו.

הסילונית כוללת זרם של מים שמגיע בעוצמה חזקה מאד ומאפשר ניקוי של השיניים והחניכיים באופן יסודי. את הסילונית מחברים לזרם המים בחדר האמבטיה או בכל חדר אחר בו נוח לכם להשתמש בה. אל הברז מחברים את פיית הסילונית. הפיה היא אישית ויש צורך להחליף אותה. זרם המים שוטף את חלל הפה ומנקה אותו באופן מקיף.

זהו למעשה עוד טיפול משלים לצחצוח השיניים השגרתי.

מהם היתרונות של הסילונית?

סילונית היא מוצר עם יתרונות רבים. היא מתאימה לכל אדם, לא משנה אם מדובר באדם בעל בעיות שיניים או מי שמקפיד על ניקוי שיניים ולא סובל מבעיות מיוחדות, ולכן אפשר לרכוש אותה לכל בית.

מצד שני, היא בהחלט מספקת מענה למי שסובל מבעיות שונות. היא מתאימה למי שסובל מבעיות חניכיים ובעיקר מנסיגת חניכיים, זאת משום שהיא מגיעה למקומות שמועדים לפורענות ומנקה אותם באופן מקיף, בשונה ממברשת השיניים שמגנה בעיקר על השיניים ולא על החניכיים.

בנוסף, סילונית משמשת לניקוי באזורים בעייתיים כמו מתחת לכתרים, גשרים ושיניים אחוריות. מקומות אלו בדרך כלל מועדים לזיהומים ובעיות ובאמצעות ניקוי שיניים עם סילונית אפשר למתן את הסיכונים ולנקות אזורים קשים.

עוד יתרון ברור הוא השימוש הנוח בסילונית. הסילונית מתחברת לכל ברז שיש לכם בבית ואפשר להרכיב אותה בקלות, לנתק אותה ולשנות את מיקומה.

האם סילונית מחליפה ניקוי שיניים אצל השיננית?

סילונית אמנם מסייעת לניקוי שיניים באופן יומיומי ומציעה פתרון יותר מקיף מאשר המברשת והמשחה שאנחנו משתמשים בהם באופן קבוע, אבל היא לא מחליפה את הטיפול אצל שיננית.

אפשר להשתמש בסילונית באופן קבוע ולהכניס אותה לשגרת ההגיינה בבית, אבל חשוב לזכור להגיע לטיפול אצל שיננית אחת לכמה חודשים וכן לביקורת אצל רופא השיניים המטפל. השימוש הקבוע בסילונית יכול לעזור להפחית סיכונים לשיניים כמו חורים, בעיות חניכיים, זיהומים ועוד.

 

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button דילוג לתוכן