בלי פילטרים: כך תשיגו חיוך מושלם לאינסטגרם

הרשתות החברתיות הפכו את כולנו לסוג של דוגמנים בכל שעות היום והלילה. אנחנו מצלמים כמעט ללא הרף וכל דבר – נופים, בעלי חיים, ארוחות, פעילויות, וכמובן – לא מעט תמונות סלפי של עצמנו, לבד או עם חברים.

הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשותנו (אפליקציות עיבוד תמונה, אפליקציות מפלטרות או, אפילו פילטרים מובנים, כמו אלו שבסנפצ'ט, בטיקטוק או באינסטגרם) מאפשרות לנו להציג את עצמנו ברשתות החברתיות כיפים וצעירים הרבה יותר ממה שאנחנו במציאות. הן מאפשרות לנו להחליק קמטים, להגדיל את העיניים, להוסיף צבעוניות לפנינו, וגם – להפוך את החיוך שלנו ליפה ואטרקטיבי יותר (למשל, בטיקטוק, באמצעות אפקט Teeth Brightner או Bling Bling). עם כל הטכנולוגיה הזו, קל מאד לשקוע באשליה ולשכוח כיצד אנחנו נראים במציאות, בלי כל הפילטרים והאפקטים שמייפים אותנו.

החיוך המושלם – גם מחוץ לאינסטגרם

במציאות, מעבר לאפקטים ולפילטרים המיידיים, השגת החיוך המושלם, דורשת השקעה רבה יותר – היא דורשת היגיינת פה שוטפת יומיומיות, היא דורשת ביקור "תחזוקה" תקופתי במרפאת שיניים, היא דורשת טיפול שיננית פעם במספר חודשים, היא דורשת שימת לב לכל שינוי המתרחש בשיניים או בחניכיים, ומעל לכל – היא דורשת הקפדה על טיפול מיידי בכל בעיה או מצב מיד כשהם מתגלים, על מנת למנוע את התדרדרות המצב עד לכדי הגעה לטיפולים מורכבים יותר. גם אם נניח את הצורך הבריאותי להקפדה זו בצד, ונתמקד, אך ורק, בצורך האסתטי, קיימים לא מעט טיפולים דנטאליים אסתטיים שאותם עשויה מרפאת שיניים מקצועית ואמינה להציע לכם.

מרפאת שיניים – גם עבור האסתטיקה

הליכים דנטאליים אסתטיים שונים (מיישור שיניים באמצעים שקופים ובלתי נראים המיועד למבוגרים, דרך הלבנת שיניים במרפאת השיניים או בבית ועד להדבקת ציפוי שיניים להשגת אחידות בצבען ובמבנן של השיניים) עומדים לרשותם של המטופלים החפצים בשיניים אסתטיות ויפות, המשפרות את החיוך שלהם, במציאות, מחוץ לתמונות המפולטרות. למעשה, בפועל, אם נחשוב על כך לעומק, שיניים לבנות בוהקות ואסתטיות במציאות, יכולות אפילו, במרבית המקרים, לייתר עבורכם את הצורך לתכנן את התמונה שלכם באופן שלא יבחינו בצבען הבעייתי של השיניים או בשן החורגת מקשת השיניים המושלמת, לייתר עבורכם את הצורך בשימוש בפילטרים השונים שמטרתם לייפות את השיניים (או, לכל הפחות, לא להבליט פגמים מסוימים בהן). ובכלל – חיוך שהוא מושלם מבחינה אסתטית במציאות משתקף הרבה יותר טוב בתמונות.

בינת השן – בריאות ואסתטיקה – זו לצד זו

מרפאת שיניים בינת השן מתמחה בכל טיפולי הבריאות הדנטאליים, תוך שימת דגש על האסתטיקה. כל טיפול כזה מבוצע בידי אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בטיפולים השונים, בטכנולוגיות, בציוד ובמכשור החדשים ביותר, ותוך שימת דגש על התוצאות האסתטיות ביותר. אנחנו דואגים לחיוך שלכם – תרתי משמע.

 

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button דילוג לתוכן